ПАТ «Укрзалізниця» посилить заходи зі збереження вантажів

ПАТ «Укрзалізниця» звертається до вантажовідправників та вантажоодержувачів з проханням надавати конкретну інформацію щодо кожного з виявлених випадків розкрадання вантажів.

Залізничники відкриті для спілкування з вантажовідправниками та вантажоодержувачами по всьому колу питань, що стосуються забезпечення збереженості вантажів під час перевезень, і будуть вдячні за надання інформації про кожен випадок виявлення ознак розкрадання вантажів або інших обставин, які свідчать про можливість злочинних посягань.

Про це йшлося 17 грудня під час оперативної наради в Укрзалізниці, на якій розглядалися питання протидії розкраданням вантажів. У нараді взяли участь начальник Департаменту комерційної роботи Юрій Меркулов, начальник Департаменту управління рухом Віталій Алейник, начальник Головного управління воєнізованої охорони Вадим Яременко, а також перші заступники начальників Придніпровської, Південної та Одеської залізниць і керівники причетних служб.

Залізничники зазначають, що обсяги розкрадання вантажів збільшуються, географія злочинних посягань розширюється. Нині проблема набуває загальнодержавного характеру, і її вирішення неможливе без дієвої допомоги з боку правоохоронних органів і постійної та всебічної співпраці з органами місцевої влади. Так, окрім прямих заходів з охорони вантажів, необхідно унеможливити реалізовувати викрадене, чим мають займатися правоохоронні органи.

За результатами наради було прийнято рішення провезти низку додаткових заходів, спрямованих на захист вантажів від розкрадань, та визначені основні напрямки роботи на найближчу перспективу.

Залізничники вкотре застерігають, що розкрадання вантажів є грубим несанкціонованим втручанням зловмисників у перевізний процес, чим створюється значна загроза для безпеки руху, життя пасажирів і працівників галузі. Таке втручання тягне за собою кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством.

Прес-центр

 Сентябрь 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Як Ви адаптуєтеся до спекотних днів?
Не вилажу з водойми (1)
+35 це хіба спека? (1)
П’ю багато зеленого чаю (0)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя Погода в Києві
 
Все права защищены c 1992-2010 Редакция газеты "Магистраль"
При полной перепечатке материала ссылка на статью обязательна.
При частичной перепечатке материалов сайта ссылка на www.magistral-uz.com.ua обязательна.
Контакты: Тел. / факс: 465-01-90, E-mail: magistral@uz.gov.ua