Через небезпечні ігри поблизу залізничних об’єктів у 2015 році загинуло 18 дітей

За минулий рік внаслідок ігнорування правил безпеки на залізничних об'єктах травмовано 37 дітей віком до 16 років. Для 18 з них екстремальні розваги на залізничному транспорті мали смертельні наслідки.

З наближенням весни все більше часу діти проводитимуть поза домашніми стінами. А отже, більшість неповнолітніх майже на весь день можуть опинитися без нагляду дорослих, у тому числі поблизу залізничних об’єктів.

Шалені комп’ютерні спецефекти сучасної кінопродукції заворожують підлітків. Супергерої лишаються цілими й неушкодженими за будь-яких пригод. Тому падіння з великої висоти, ураження електричним струмом та інші потенційно небезпечні для життя ситуації дітей не лякають до тієї миті, поки не станеться біда.

Молодь любить похизуватися спритністю й хоробрістю перед однолітками. У прагненні зробити унікальне фото й відео для соціальних мереж так звані зачепери ризикують стати каліками або й загинути внаслідок екстремальної їзди на рухомому складі. Не менш небезпечним може бути селфі на коліях, рухомому складі, залізничних мостах тощо. А іноді підліток не просто не чує наближення поїзда, а свідомо ігнорує небезпеку заради бажаного знімка. Наслідком може стати потрапляння під рухомий склад або в повітряний потік такої сили, що дитина опиниться під колесами поїзда.

Залізничники вкотре наголошують: нагадування нескладних Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України під час уроку, телепередачі або розмови батьків з дітьми може врятувати школярам життя та здоров’я. Так, з метою попередження випадків травматизму громадян на залізничному транспорті у вересні-жовтні 2015 року було проведено місячник профілактично-роз’яснювальної роботи серед учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, що розташовані, у першу чергу, в районах, прилеглих до залізничних колій. У рамках місячника було охоплено майже 5 тис. навчальних закладів, проведено понад 7 тис. лекцій для близько 470 тис. слухачів, продемонстровано понад 5 тис. відеофільмів. Крім того, для дітей проведено вікторину «Абетка пішохода», конкурси малюнка на теми «Добра дорога дитинства», «Зелений світлофор», «Безпека очима дітей», «Правила поведінки на залізному транспорті».

Прес-центр

 Август 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
Як Ви адаптуєтеся до спекотних днів?
Не вилажу з водойми (1)
+35 це хіба спека? (1)
П’ю багато зеленого чаю (0)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя Погода в Києві
 
Все права защищены c 1992-2010 Редакция газеты "Магистраль"
При полной перепечатке материала ссылка на статью обязательна.
При частичной перепечатке материалов сайта ссылка на www.magistral-uz.com.ua обязательна.
Контакты: Тел. / факс: 465-01-90, E-mail: magistral@uz.gov.ua