29.07 2015 / Социум

Залізничники — бібліотеці

Залізничники — бібліотеціОлексій Мировський, студент ЛНУ ім. І. Франка

Красненська бібліотека ім. І. Тиктора у рамках проекту «Подаруй бібліотеці книгу» виявила ініціативу щодо попов-нення книжкового фонду. Одними з перших до цієї освітньої акції долучилися залізничники.

Зокрема, на заклик голови молодіжного клубу «Сучасник», що діє при книгозбірні, Олексія Мировського та працівників бібліотеки допомогти задовольнити якнайвибагливішого читача відгукнулися Львівська філармонія, безліч театрів і навчальних закладів України, а також низка книжкових видавництв із різних куточків нашої держави. Не лишились осторонь і вітчизняні магістралі.

Так, завдяки залізничникам освітній заклад отримав такі видання, як «Львівська залізниця: історія і сучасність» та «Перша колія», що відображають шлях становлення і розвитку Львівської магістралі, а також книги з історії Південної й Південно-Західної залізниць.

Оскільки Красне є вузловою залізничною станцією, ці книги викликали неабиякий інтерес серед читачів. Багато нині працюючих спеціалістів і ветеранів залізничного транспорту з цікавістю поринули у світ історії галузі, якій вони присвятили своє життя. Інші користувачі бібліотеки, насамперед учні та студенти, відтепер послуговуватимуться цими виданнями як для написання різних рефератів і наукових робіт, так і для власного загального розвитку.

Красне пишається своїми видатними земляками, серед яких — Іван Тиктор (відомий галицький видавець) і Василь Кук (останній командир УПА). Завдяки цим особистостям до нашого краю приїжджає велика кількість гостей. Бібліотека ж розташована в одній будівлі з місцевим історико-краєзнавчим музеєм. Тож усі охочі, ознайомившися з його експонатами, з цікавістю відчиняють двері і до книгозбірні. Гості приємно дивуються наявним унікальним виданням і наголошують, що багато з них вони не бачили не те що у районних, а й навіть в обласних універсальних бібліотеках. Схвальні відгуки прозвучали від голови Київської обласної організації Спілки офіцерів України П. Шапочука і чатового 15-ї сотні Майдану Б. Березяка, котрі відвідали книгозбірню у рамках святкування Дня героїв — борців за волю України.

Колектив Красненської бібліотеки ім. І. Тиктора дуже вдячний Укрзалізниці за такі цінні подарунки. Надзвичайно приємно, що у нашу неспокійну добу є чимало небайдужих, які розуміють, що культура посідає одне з чільних місць у системі розвитку суспільства і формуванні національної свідомості. Бібліотекарі запрошують всіх, хто того бажає, ознайомитися з різноманітною літературою та сподіваються, що незабаром у закладі з’являться й фоліанти з історії Одеської, Придніпровської та Донецької залізниць.

 
Для добавления комментариев Вы должны быть зарегистрированы.
регистрация | авторизация
 Сентябрь 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Як Ви адаптуєтеся до спекотних днів?
Не вилажу з водойми (1)
+35 це хіба спека? (1)
П’ю багато зеленого чаю (0)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя Погода в Києві
 
Все права защищены c 1992-2010 Редакция газеты "Магистраль"
При полной перепечатке материала ссылка на статью обязательна.
При частичной перепечатке материалов сайта ссылка на www.magistral-uz.com.ua обязательна.
Контакты: Тел. / факс: 465-01-90, E-mail: magistral@uz.gov.ua