05.09 2015 / Социум

Відсурмило оздоровче літо

Відсурмило оздоровче літо

Залізничники України традиційно потурбувалися про відпочинок дітей. Набравшися сил і вражень, 1-го вересня школярі з більшим завзяттям та енергією взялися за навчання. Але спогади про літній відпочинок, безумовно, залишаться надовго.

Львівська

Нинішнього року за сприяння дорожнього комітету профспілки протягом літа в оздоровчих таборах «Трембіта», «Чайка» та «Джерело» відпочили 660 дітей працівників Львівської залізниці.

— Цьогоріч найбільше хлопчиків і дівчаток відпочили у залізничному оздоровчому таборі «Трембіта», що на Закарпатті, — розповіла завідувач фінансового відділу дорожнього комітету профспілки Стефанія Семак. — З червня по серпень тут було проведено чотири оздоровчі зміни, під час яких у «Трембіті» оздоровилися 652 дитини (з них — 450 дітей залізничників). Уже вшістнадцяте відбувся заїзд дітей до оздоровчого табору «Чайка», що на Херсонщині (на узбережжі Чорного моря). У нинішньому році там відпочило 196 дітей, а ще 14 поправили своє здоров’я у дитячому санаторії «Джерело» Трускавці.

На відпочинок діточок відправляли й територіальні профспілкові комітети залізниці. Завдяки їм у місцевих дитячих оздоровчих таборах побувало ще чимало малечі.

Південна

Упродовж трьох літніх місяців 3 тис. 642 юних відпочивальника відвідали п’ять дитячих оздоровчих закладів Південної залізниці. Наприкінці серпня 2015 р. відбулося закриття останньої (п’ятої) зміни в дитячому лікувально-оздоровчому центрі «Сонячний». Нагадаємо, що 1 червня «Сонячний» першим розпочав літній сезон відпочинку. У закладі організували п’ять змін для 1 тис. 80 дітей. Решта дитячих оздоровчих закладів магістралі — «Зміна», «Орлятко», «Молода гвардія» та «Лісова казка» – приймали дітлахів упродовж трьох змін сезону відпочинку. Загалом ці табори відвідали 2 тис. 562 дитини.

Традиційно Південна залізниця виділяє пільгові путівки для дітей-сиріт, дітей із малозабезпечених сімей, а також вихованців дитячої залізниці «Мала Південна» й учасників колективів Центрального будинку науки і техніки.

Південно-Західна

В оздоровчих таборах Південно-Західної залізниці також завершився сезон літнього дитячого відпочинку. Загалом з червня по серпень табори «Дубки» та «Зорька» прийняли 1 тис. 619 дітей.

Оздоровчий табір «Дубки», що знаходиться за 20 км від м. Жмеринка, у с. Сербінівці, у гаю, на березі річки Ров. Тут відпочили 743 дітлахи.Табір «Зорька», розташований на хуторі Таранському в лісному масиві на річці Сейм, відвідали 876 дітлахів. У цілому впродовж літа кожен заклад прийняв по три заїзди на 21 день.

Повна вартість путівки в оздоровчі табори Південно-Західної залізниці становила 4 тис. 500 грн. Для дітей залізничників її вартість становила лише 10 % від цієї суми. Нагадаємо, в оздоровчих таборах Південно-Західної залізниці до літнього сезону було проведено ремонтні роботи в житлових корпусах та підсобних приміщеннях, облаштували прилеглі території.

 
Для добавления комментариев Вы должны быть зарегистрированы.
регистрация | авторизация
 Сентябрь 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Як Ви адаптуєтеся до спекотних днів?
Не вилажу з водойми (1)
+35 це хіба спека? (1)
П’ю багато зеленого чаю (0)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя Погода в Києві
 
Все права защищены c 1992-2010 Редакция газеты "Магистраль"
При полной перепечатке материала ссылка на статью обязательна.
При частичной перепечатке материалов сайта ссылка на www.magistral-uz.com.ua обязательна.
Контакты: Тел. / факс: 465-01-90, E-mail: magistral@uz.gov.ua