29.08 2015 / Социум

Новий формат Гоголя

Новий формат ГоголяНаталя Васюта

Протягом останніх років санаторій ім. М. В. Гоголя у Миргороді Південної залізниці суттєво оновлюється. Наразі за ініціативою керівництва магістралі у здравниці триває копітка робота, спрямована на поліпшення рівня медичних послуг, покращення умов проживання відпочиваючих, а також організації належного дозвілля.

Для більшості працівників Південної Миргородщина з її цілющою водою та мальовничими ландшафтами завжди була бажаним місцем для відпочинку й оздоровлення. Приміром, минулого року в залізничному санаторії відновили своє здоров’я 1 тис. 760 залізничників, а нинішнього лише за перше півріччя путівки отримали 1 тис. 378 осіб. У третьому і четвертому кварталах планується оздоровити щонайменше 1 тис. 235 працівників Південної. До того ж зараз, коли закордонні курорти втратили популярність через курсову різницю, а Кримське узбережжя відлякує нестабільною ситуацією, затребуваність оздоровниці дедалі більше зростає і серед звичайних українців, а також гостей із країн СНД та Західної Європи.

Аби на високому рівні прийняти цей потік відпочивальників, нині у санаторії триває цілий комплекс ремонтних робіт. За словами директора закладу Миколи Сідька, крім власної будівельної бригади на чолі з В’ячеславом Виплавнем, в оновленні житлового й медичного фондів і благоустрої території задіяні фахівці одразу кількох підрозділів служби БМЕС.

— Якщо раніше ми виконували щорічні планові «точкові» ремонти, обмежуючись програмою-мінімумом, то зараз керівництво Південної націлює нас на повномасштабну реконструкцію, — наголосив Микола Петрович. — До речі, робота в цьому напрямку розпочалася ще торік: спеціалісти Гребінківського будівельно-монтажного управління капітально відремонтували три поверхи спального корпусу, що докорінно змінило рівень комфорту і затишку. Скажімо, внаслідок перепланування в кожній кімнаті з’явились окремі санвузли з душем. Крім того, тут замінили систему опалення та встановили сучасне світлодіодне освітлення. Цього року гребінківці продовжили поліпшувати житлові умови вже на другому поверсі, для номерів якого ми придбали нові телевізори та холодильники. Наразі триває утеплення фасадів спального і лікувально–діагностичного корпусів. Окрім того, замінили вікна на другому поверсі їдальні. Між іншим, подбали і про оновлення деякого обладнання, зокрема придбали та встановили сучасні пароконвектор, машину для чищення овочів, великий варочний котел і холодильник.

tennis.JPGСлід зазначити, що будівельні метаморфози в санаторії можна спостерігати майже на кожному кроці. Приміром, полтавські спеціалісти БМЕУ-685 капітально відремонтували капличку Святого Пантелеймона Цілителя, а також подбали про благоустрій навколишньої території. Звели сучасний спортивний майданчик для гри у футбол, волейбол та великий теніс. Створені всі умови для комфортної тривалої гри: детально продумане розташування освітлення, висока й надійна огорожа попереджує виліт м’яча, крім того, покриття для поля оснащене дренажною системою. А ще в санаторії цього року організували майданчик з тренажерами для всіх груп м’язів. Головна його перевага — доступність і сусідство з дитячим комплексом. Відтак, поки малеча бавиться у піску чи на гірці, батьки мають змогу з користю провести час, удосконалюючи свою фігуру.

Дбаючи про комфорт і здоров’я гостей, санаторій і надалі планує вдосконалювати різноманітні рекреаційні напрямки. Приміром, у перспективі візьмуться за будівництво відкритого басейну, який буде оснащений автоматичною системою знезараження води. Облаштують торговельні майданчики у внутрішньому дворику, посадять екзотичні фітонцидні дерева і кущі тощо. Зі всього видно, що залізнична оздоровниця розвивається в першу чергу завдяки оновленню, аби й надалі зберігати за собою славу одного з найкращих санаторіїв на вітчизняному ринку послуг.

 
Для добавления комментариев Вы должны быть зарегистрированы.
регистрация | авторизация
 Сентябрь 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Як Ви адаптуєтеся до спекотних днів?
Не вилажу з водойми (1)
+35 це хіба спека? (1)
П’ю багато зеленого чаю (0)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя Погода в Києві
 
Все права защищены c 1992-2010 Редакция газеты "Магистраль"
При полной перепечатке материала ссылка на статью обязательна.
При частичной перепечатке материалов сайта ссылка на www.magistral-uz.com.ua обязательна.
Контакты: Тел. / факс: 465-01-90, E-mail: magistral@uz.gov.ua