Новий етап реформ

Новий етап реформ

Досвідчений залізничник і керівник Олександр Завгородній призначений головою комісії з реорганізації і виконуючим обов’язки Генерального директора Укрзалізниці.
Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський 8 липня зустрівся з колективом Укрзалізниці та представив нового виконуючого обов’язки керівника Державної адміністрації залізничного транспорту. Ним став Олександр Завгородній, який обіймав посаду заступника Генерального директора Укрзалізниці. Його також призначено головою комісії з реорганізації Укрзалізниці відповідно до наказу Міністерства інфраструктури за № 253 від 07.07.2015 р. З цієї дати Олександр Завгородній виконуватиме обов’язки Генерального директора на час його відсутності, а Максим Бланк, який раніше виконував ці функції, продовжуватиме працювати на підприємстві на посаді першого заступника Генерального директора. Мета кадрових змін: продовження реорганізації Укрзалізниці, а також підвищення ефективності та зміцнення технічного стану підприємства.
Новий розподіл обов’язків між першим заступником і заступниками Генерального директора затверджений наказом Міністерства інфраструктури за № 254 від 07.07.2015 р.
«Для кожного етапу реформ потрібен відповідний лідер команди. Укрзалізниця вже здолала чималу відстань на шляху до корпоратизації. Сьогодні нам необхідно успішно завершити цей процес та зосередитися на безпеці, яка завжди була в основі діяльності залізниці», — прокоментував призначення Міністр інфраструктури України А. Пивоварський.

— Олександр Завгородній — відомий у галузі та багатьом з вас професіонал, який виріс на Придніпровській залізниці від електромеханіка до головного інженера та першого заступника залізниці, — додав міністр.
— Останні 2,5 року він керував Запорізьким управлінням Укртрансінспекції, де опікувався темою безпеки на наземному транспорті. Досвід і знання Олександра Завгороднього дозволять подовжити глибинні зміни в Укрзалізниці, посилити технічну складову управління підприємством, приділити належну увагу стабілізації технічного стану залізниць, а також безпеці пасажирських і вантажних перевезень. Переконаний, що це рішення започаткує наступний успішний етап розвитку Укрзалізниці, результати якого вже скоро стануть відчутними вам і клієнтам компанії.
Водночас в. о. Герального директора Укрзалізниці на першій нараді з керівниками галузі зазначив: «Ми маємо вивчати закордонний досвід і розуміти, що прагнемо до євроінтеграції та в майбутньому будуватимемо свою роботу за нормативами ЄС. Але не варто забувати, що є багато речей, яких можна навчитися у нас — технологічна дисципліна і технологічні параметри, що завжди були у нас на висоті. Поєднавши ці компоненти, ми досягнемо ефективного режиму роботи».
Також очільник галузі анонсував свої перші кроки на посаді. Зокрема вже з сьогоднішнього дня розпочнуться технічні наради з керівництвом кожного підрозділу. «Ми окреслимо завдання з керівниками управлінь, заступниками і начальниками відділів. Потім, через 10 днів, відбудуться повторні зустрічі з усіх технічних і технологічних питань, за підсумками яких і будуть прийняті кадрові рішення», — зазначив О. Завгородній.
Окрім цього, з метою налагодження експлуатаційної роботи найближчими днями розпочнуться координаційні наради всіх технічних служб. «Ініціюватиму проведення щоденних оперативних нарад. Паралельно з цим вивчимо всі проблемні питання на залізницях і визначимо, що ми можемо вирішити і в які терміни. Вже у п’ятницю буде представлено попередній план робіт», — повідомив очільник Укрзалізниці.
За його словами, основна проблема нині — це втрата системи управління на залізничному транспорті. «Для прикладу, при зниженні курсу гривні ми зіштовхнулися з проблемою суб’єктивного ціноутворення, коли ціна на однакову продукцію на залізницях може значно різнитися. За таких умов жодних коштів не вистачить. Отож маємо безліч питань з витратної частини», — зауважив О. Завгородній.
Олександр Завгородній також поставив завдання залізничникам стати клієнтоорієнтованими, адже це дозволить забезпечити прибутковість галузі. «Ми втрачаємо вантажі через недосконалу роботу з клієнтами. Залізнична галузь має бути орієнтована на клієнта, ми маємо чути його, дослухатися до критики та максимально спростити взаємодію із залізницею».


Довідка.
Олександр Завгородній працює в галузі залізничного транспорту понад 20 років. За цей час пройшов шлях від старшого електромеханіка до головного інженера і першого заступника начальника Придніпровської залізниці, й нарешті, — заступника Генерального директора Укрзалізниці.
Починав свою кар’єру в 1993 р. на ДП «Придніпровська залізниця» старшим електромеханіком. У 2002 р. був призначений на посаду головного інженера залізниці. Розробив і впровадив систему охорони праці на підприємстві, забезпечив ефективне виконання програми ресурсозбереження та особисто курував виконання робіт на різноманітних об’єктах залізниці.
Останні 2,5 року працював начальником Управління Укртрансінспекції у Запорізькій області, де зосередив свою діяльність на розробці та впровадженні загальнодержавних програм із підвищення безпеки на наземному транспорті. За рік роботи вивів підрозділ з 16-го на 6-те місце серед 25 інспекцій по Україні.
Олександр Завгородній закінчив Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту за спеціальністю інженер-електрик. У 2011 р. отримав додаткову освіту у сфері інтероперабельності, безпеки та сертифікації на залізничному транспорті з вивченням досвіду ЄС. Має ступінь кандидата технічних наук у сфері експлуатації засобів залізничного транспорту.

 

 
Для добавления комментариев Вы должны быть зарегистрированы.
регистрация | авторизация
 Август 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
Як Ви адаптуєтеся до спекотних днів?
Не вилажу з водойми (1)
+35 це хіба спека? (1)
П’ю багато зеленого чаю (0)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя Погода в Києві
 
Все права защищены c 1992-2010 Редакция газеты "Магистраль"
При полной перепечатке материала ссылка на статью обязательна.
При частичной перепечатке материалов сайта ссылка на www.magistral-uz.com.ua обязательна.
Контакты: Тел. / факс: 465-01-90, E-mail: magistral@uz.gov.ua