22.07 2015 / Социум

Меморандум якості підготовки фахівців

Меморандум якості підготовки фахівцівПідготував 
Сергій Борусевич

Нещодавно за ініціативи Міжнародної організації роботодавців підприємств залізничного транспорту «Федерації залізничників України» відбулася зустріч керівництва Федерації, Укрзалізниці, директорів вишів I—IV рівнів акредитації (підготовка фахівців для залізниці) та державної освітньої установи «Навчально-методичний центр питань якості освіти».
Підсумком зустрічі стала розробка Меморандуму про співпрацю Міжнародної організації роботодавців підприємств галузі залізничного транспорту «Федерації залізничників України» з Державною адміністрацією залізничного транспорту України і вищими навчальними закладами залізничного спрямування. На заході ставилися актуальні питання щодо якості підготовки фахівців з вищою освітою всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів, розробки єдиного підходу до організації та проведення практичного навчання студентів і механізму подальшого працевлаштування випускників.
Під час засідання керівники вишів запропонували Укрзалізниці надавати прогнозні дані для формування структури та обсягів підготовки фахівців на кожний рік. Зокрема спеціалісти вишів заявили, що готові до створення авторських колективів, спрямованих на розробку навчальних програм, підручників і посібників з дисциплін професійної та практичної підготовки студентів-залізничників. Також освітяни передбачають можливість створення низки навчальних програм для нових спеціальностей, пов’язаних із логістикою перевезень, маркетингом у сфері пасажирських перевезень, телекомунікації та енергозбуту. У свою чергу фахівці підприємств залізничної галузі запропонували керівникам вишів залучати до роботи у складі державних екзаменаційних комісій та репрезентації інтересів навчальних закладів у державних органах влади фахових спеціалістів сталевої магістралі. У підсумку співпраця керівництва Укрзалізниці, директорів вишів та державних освітніх установ стане позитивним рушієм у покращенні кадрового клімату сталевої магістралі й у результаті підписання Меморандуму створить нові умови для навчання і працевлаштування студентів-залізничників.
Серед учасників зустрічі були присутні: голова ради «Федерації залізничників України» Володимир Корнієнко, виконавчий директор Федерації Юрій Терещенко, директор з корпоративного управління та мотивації персоналу Укрзалізниці Оксана Маріна і заступник начальника Департаменту управління персоналом Сергій Шара. Від Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, Українського державного університету залізничного транспорту, Державного економіко-технологічного університету транспорту, Артемівського, Дніпропетровського, Кременчуцького, Миколаївського та Слов’янського коледжів транспортної інфраструктури, Вінницького і Чернівецького транспортних коледжів, Київського електромеханічного коледжу, Одеського та Харківського коледжів транспортних технологій — керівники вишів, а від державної освітньої установи «Навчально-методичний центр питань якості освіти» — Тетяна Ліщинська.
_______________________________________________________________________________________________

Фахівці підприємств залізничної галузі запропонували керівникам вишів залучати до роботи у складі державних екзаменаційних комісій фахових спеціалістів сталевої магістралі. А підписання Меморандуму створить нові умови для навчання і працевлаштування студентів-залізничників.

______________________________________________________________________________________________

 
Для добавления комментариев Вы должны быть зарегистрированы.
регистрация | авторизация
 Август 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
Як Ви адаптуєтеся до спекотних днів?
Не вилажу з водойми (1)
+35 це хіба спека? (1)
П’ю багато зеленого чаю (0)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя Погода в Києві
 
Все права защищены c 1992-2010 Редакция газеты "Магистраль"
При полной перепечатке материала ссылка на статью обязательна.
При частичной перепечатке материалов сайта ссылка на www.magistral-uz.com.ua обязательна.
Контакты: Тел. / факс: 465-01-90, E-mail: magistral@uz.gov.ua