11.11 2015 / Социум

Лікуватимуть, як і раніше

Лікуватимуть, як і ранішеНаталія Кумайгородська

Незважаючи на те, що Котовська відділкова лікарня з переданням у комунальну власність набуває іншого статусу, Одеська залізниця не лишає її напризволяще.

Капітально відремонтований фасад і приймальне відділення з викладеною плиткою й обладнаним пандусом для зручнішого транспортування пацієнтів та самостійного пересування людей з особливими потребами у візочках. Встановлені пластикові вікна та двері у терапевтичному, хірургічному і неврологічному відділеннях. Погашена заборгованість за водо- та теплопостачання у розмірі 326 тис. грн. Нові комплекти білизни для стаціонарних відділень і операційної… Такі подарунки від Одеської залізниці одержала Котовська відділкова лікарня, незважаючи на те, що цей медичний заклад готується до передання в комунальну власність Котовського району.

Рішення про допомогу викликане тим, що лікарня продовжуватиме обслуговувати як населення міста, так і залізничників Котовського вузла.

— Щодня до нашого медичного закладу звертаються за допомогою майже 300 працівників структурних підрозділів. Наразі на стаціонарному лікуванні перебувають 127 залізничників і пенсіонерів, — розповідає головний лікар Котовської лікарні Сергій Вовк. — Тому колектив із вдячністю приймає допомогу від Одеської залізниці в особі керівника Григорія Бойка. Маємо велику надію на подальшу співпрацю з Одеською залізницею і докладатимемо всіх зусиль для якісного лікування, аби залізничники та члени їхніх родин завжди були здоровими.

Наступного року 20 жовтня лікарня святкуватиме своє 40-річчя. За цей час тут створено сильну медичну базу для кваліфікованого медичного обслуговування населення та сформовано колектив, який підтримує імідж лікарні. Серед сучасних напрацювань — проведення лапароскопічних (безкровних) операцій. Лікарня має потужну лабораторію для імунно-ферментних досліджень, здатних на ранніх стадіях виявляти захворювання щитоподібної залози, проводить обстеження для виявлення на початкових формах і онкозахворювань. Медичний заклад також обладнаний сучасною апаратурою для обстеження серцево-судинної і нервової систем. Тож не дивно, що залізничники висловлюють бажання й надалі користуватися послугами Котовської залізничної лікарні, яку готують передати в комунальну власність.

 
Для добавления комментариев Вы должны быть зарегистрированы.
регистрация | авторизация
 Сентябрь 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Як Ви адаптуєтеся до спекотних днів?
Не вилажу з водойми (1)
+35 це хіба спека? (1)
П’ю багато зеленого чаю (0)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя Погода в Києві
 
Все права защищены c 1992-2010 Редакция газеты "Магистраль"
При полной перепечатке материала ссылка на статью обязательна.
При частичной перепечатке материалов сайта ссылка на www.magistral-uz.com.ua обязательна.
Контакты: Тел. / факс: 465-01-90, E-mail: magistral@uz.gov.ua